Гледайте БНТ онлайн

  • Гледайте БНТ 1 онлайн
  • Гледайте БНТ 2 онлайн
  • Гледайте БНТ HD онлайн
  • Гледайте BNT World онлайн

Бисквитки (cookies) в сайта на БНТ.

Сайтът на Българската национална телевизия използва cookies. Продължавайки да използвате сайта Вие се съгласяванте с използваните от нас бисквитки. Повече информация за бисквитките и как ги управляваме вижте в нашите общи условия.


06:00
Денят започва
Денят започва
Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
09:15
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
Информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович
11:00
Здравето отблизо
Здравето отблизо
Здравно предаване с водеща Мария Андонова
11:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня/п/
12:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
13:00
Данъ Коловъ: Царят на кеча
Данъ Коловъ: Роден за победи
4-сериен тв филм /България, 1999г./, 1 серия, режисьор Михаил Гецов, в ролите: Илия Василев, Питър Андърс, Ели Кордари и др.
13:50
Шоуто на Канала
Шоуто на Канала
/п/
14:50
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
15:05
Сийбърт
Сийбърт
анимационен филм
15:30
Сид - дете на науката
Сид - дете на науката
анимационен филм
16:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
16:40
Малки истории
Малки истории
Документален слот
16:55
Градчето "Сидер Коув"
Градчето "Сидер Коув"
тв филм /12 епизод/
17:45
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня/п/
17:55
Зелена светлина
Зелена светлина
18:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
18:40
Още от деня
Още от деня
Коментарно предаване
19:45
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
Тип и Тап
20:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Двойна годишнина на Антон Страшимиров
22:00
Играта
Играта
тв филм /3 епизод/
23:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
Зелена светлина
23:30
Хрътката 2
Хрътката 2
тв филм /7 епизод/(12)
00:25
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня/п/
00:35
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
/п/
02:15
Здравето отблизо
Здравето отблизо
/п/
02:55
Градчето "Сидер Коув"
Градчето "Сидер Коув"
тв филм /12 епизод/п/
03:50
Хрътката 2
Хрътката 2
тв филм /7 епизод/п/(12)
04:40
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване/п/
05:50
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня
06:00
Денят започва
Денят започва
Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
09:15
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
Информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович
11:00
Здравето отблизо
Здравето отблизо
Здравно предаване с водеща Мария Андонова
11:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня/п/
12:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
13:00
Данъ Коловъ: Царят на кеча
Данъ Коловъ: Роден за победи
тв филм /2 серия/
13:55
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Двойна годишнина на Антон Страшимиров/п/
14:55
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
15:20
Сийбърт
Сийбърт
анимационен филм
15:30
Сид - дете на науката
Сид - дете на науката
анимационен филм
16:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
16:40
Малки истории
Малки истории
/п/
16:55
Градчето "Сидер Коув"
Градчето "Сидер Коув"
тв филм /13 епизод/
17:45
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня/п/
17:55
Зелена светлина
Зелена светлина
18:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
18:40
Още от деня
Още от деня
Коментарно предаване
19:45
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
Тип и Тап
20:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Референдум с Добрина Чешмеджиева
Референдум
Дискусионно предаване с водеща Добрина Чешмеджиева
22:00
Играта
Играта
тв филм /4 епизод/
23:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
Зелена светлина
23:30
Хрътката 2
Хрътката 2
тв филм/8, последен епизод/(12)
00:35
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
/п/
02:15
Здравето отблизо
Здравето отблизо
/п/
02:55
Градчето "Сидер Коув"
Градчето "Сидер Коув"
тв филм /13 епизод/п/
03:40
Хрътката 2
Хрътката 2
тв филм /8, последен епизод/п/(12)
04:40
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване/п/
05:50
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня
06:00
Денят започва
Денят започва
Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
09:15
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
Информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович
11:00
Здравето отблизо
Здравето отблизо
Здравно предаване с водеща Мария Андонова
11:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня/п/
12:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
13:00
Милион и две усмивки
Милион и две усмивки
14:00
Референдум с Добрина Чешмеджиева
Референдум
/п/
15:00
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
15:20
Сийбърт
Сийбърт
анимационен филм
15:30
Сид - дете на науката
Сид - дете на науката
анимационен филм
16:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
16:40
Малки истории
Малки истории
Документален слот
16:55
Градчето "Сидер Коув"
Градчето "Сидер Коув"
тв филм /14 епизод/
17:45
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня/п/
17:55
Зелена светлина
Зелена светлина
18:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
18:40
Още от деня
Още от деня
Коментарно предаване
19:45
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
Тип и Тап
20:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Ян Хус
Ян Хус
игрален филм /2 част/(12)
22:25
В кадър
В кадър
Войната на паметниците
23:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
Зелена светлина
23:30
Бирария "Романтика"
Бирария "Романтика"
игрален филм /Белгия, 2012г./, режисьор Йоел Ван Хубраух, в ролите: Сара Дъ Ро, Аксел Дасълере, Барбара Сарафиан и др.
01:15
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня/п/
01:25
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
/п/
03:05
Здравето отблизо
Здравето отблизо
/п/
03:50
Градчето "Сидер Коув"
Градчето "Сидер Коув"
тв филм /14 епизод/п/
04:40
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване/п/
05:50
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня
06:00
Денят започва
Денят започва
Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
09:15
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
Информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович
11:00
Здравето отблизо
Здравето отблизо
Здравно предаване с водеща Мария Андонова
11:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня/п/
12:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:55
В кадър
В кадър
Войната на паметниците/п/
13:30
Световна купа по сноуборд: Паралелен гигантски слалом
пряко предаване от Кареца /Италия/
14:45
Светът на Япония: Моменти от Ишикава
Светът на Япония: Моменти от Ишикава
15:00
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
15:20
Сийбърт
Сийбърт
анимационен филм
15:30
Сид - дете на науката
Сид - дете на науката
анимационен филм
16:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
16:40
Малки истории
Малки истории
/п/
16:55
Градчето "Сидер Коув"
Градчето "Сидер Коув"
тв филм /15 епизод/
17:45
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня/п/
17:55
Зелена светлина
Зелена светлина
18:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
18:30
Още от деня
Още от деня
Коментарно предаване
19:15
Спорт ТОТО
Спорт ТОТО
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
Жил и Жюли
20:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Ян Хус
Ян Хус
игрален филм /3, последна част/(12)
22:25
Открито с Валя Ахчиева
Открито с Валя Ахчиева
23:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
Зелена светлина
23:30
Лотарийният билет на Ейвъри
Лотарийният билет на Ейвъри
игрален филм /копродукция, 2001г./, режисьор Джеф Пробст, в ролите: Ерик Паладино, Райън Рейнолдс, Даш Михок и др.
01:10
Мотоспорт екстра
Мотоспорт екстра
01:40
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня/п/
01:50
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
/п/
03:30
Здравето отблизо
Здравето отблизо
/п/
04:20
Градчето "Сидер Коув"
Градчето "Сидер Коув"
тв филм /15 епизод/п/
05:10
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване/п/
06:00
Денят започва
Денят започва
Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
09:15
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
Информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович
11:00
Здравето отблизо
Здравето отблизо
Здравно предаване с водеща Мария Андонова
11:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
12:30
Шербурските чадъри
игрален филм /копродукция, 1964г./, режисьор Жак Деми, в ролите: Катрин Деньов, Нино Кастелнуово, Ан Вернон и др.
14:00
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
14:15
Открито с Валя Ахчиева
Открито с Валя Ахчиева
/п/
14:50
Япония днес
Япония днес
15:00
Световна купа по сноуборд: Паралелен гигантски слалом
пряко предаване от Кортина /Италия/
16:15
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
16:30
Новини на турски език
Новини на турски език
16:40
Специализирано предаване за хора с увреден слух
Специализирано предаване за хора с увреден слух
17:00
Как се прави?
Как се прави?
документална поредица
17:25
Светът е 7
Светът е 7
Обзорно предаване за събитията от международната политика с водещи Евгения Атанасова-Тенева и Йоана Левиева-Сойър
17:55
Зелена светлина
Зелена светлина
18:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
18:40
Още от деня
Още от деня
Коментарно предаване
19:45
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
Тип и Тап
20:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
Панорама с Бойко Василев
Обзорно политическо предаване
22:00
Морето
Морето /Стефан Данаилов на 75 години/
игрален филм /България, 1967г./, режисьор Петър Донев, в ролите: Стефан Данаилов, Северина Тенева, Ицхак Финци и др.
23:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
Зелена светлина
23:30
Концерт на Тони Момрел & Бенд
Джаз фестивал "Банско 2017"
00:30
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
/п/
02:10
Здравето отблизо
Здравето отблизо
/п/
02:50
Как се прави?
Как се прави?
документална поредица/п/
03:20
Япония днес
Япония днес /п/
03:30
Вяра и общество с Горан Благоев
Вяра и общество с Горан Благоев
/п/
04:30
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване/п/
05:40
Панорама с Бойко Василев
Панорама с Бойко Василев
/п/
06:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
07:00
Милион и две усмивки
Милион и две усмивки
Детско предаване
08:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
09:00
Плюс това
Плюс това
Публицистично предаване с водещи Милена Цветанска и Георги Милков
10:00
Библиотеката
Библиотеката
Предаване за литература и култура с водещи Георги Ангелов и Андрей Захариев
11:00
Отблизо с Мира Добрева
Отблизо с Мира Добрева
Развлекателно предаване
12:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
12:30
Бразди
Бразди
Предаване за земеделие
13:00
Иде нашенската музика
Иде нашенската музика
Предаване за фолклор с водещи Даниел Спасов и Милен Иванов
14:00
Малки истории
Малки истории
Предаване на социална тематика с водеща Ирен Леви
15:00
Национален конкурс "Сграда на годината"
16:30
Вяра и общество с Горан Благоев
Вяра и общество с Горан Благоев
Предаване за религия и култура
17:30
Киното срещу властта
Киното срещу властта
документален филм /България, 2017г./, режисьор Олег Ковачев
18:30
Студио Футбол
Студио Футбол
19:00
Футбол: Финал на Световното клубно първенство 2017
пряко предаване от ОАЕ
21:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
21:30
Спортни новини
Спортни новини
21:45
Шоуто на Канала
Шоуто на Канала
Развлекателно предаване
22:45
След нейната смърт
След нейната смърт
игрален филм /САЩ, 2012г./, режисьор Джеф Лоуъл, в ролите: Ева Лонгория Паркър, Пол Ръд, Лейк Бел и др.
00:20
Шербургските чадъри
Шербурските чадъри
игрален филм /п/
01:50
Плюс това
Плюс това
/п/
02:50
Малки истории
Малки истории
/п/
04:00
Дойче Веле: Шифт
Дойче Веле: Шифт /п/
04:15
Отблизо с Мира Добрева
Отблизо с Мира Добрева
/п/
05:15
Бразди
Бразди
/п/
05:45
Иде нашенската музика
Иде нашенската музика
/п/
06:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
07:00
Неделно евангелие
Неделно евангелие
07:10
Зелената линейка
Зелената линейка
Здравно риалити с водеща Ива Димитрова
08:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
09:00
Денят започва с Георги Любенов
Денят започва с Георги Любенов
Публицистично предаване
11:00
Отблизо с Мира Добрева
Отблизо с Мира Добрева
Развлекателно предаване
12:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
12:55
България от край до край
България от край до край 5
/6, последен филм/
13:25
Световна купа по ски алпийски дисциплини: Гигантски слалом /мъже, 2 манш/
пряко предаване от Алта Бадия /Италия/
14:30
Световна купа по ски "Банско 2017"
документален филм
15:00
История с куче без куче
История с куче без куче
детски игрален филм /България, 1985г./, режисьор Магда Каменова, в ролите: Яница Стаматова, Мария Стефанова, Коста Цонев, Мариана Димитрова, Петър Слабаков и др.
16:05
Умно село
Умно село
Лачените обувки на Божидар Манов/п/
17:00
Непозната земя
Непозната земя
17:30
Спортна треска
Спортна треска
Обзорно спортно предаване
18:30
Спорт ТОТО
Спорт ТОТО
19:05
През коридорите на времето
През коридорите на времето
документална поредица
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
Жил и Жули
20:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
20:30
Спортни новини
Спортни новини
20:45
Всичко е възможно
Всичко е възможно
игрален филм /САЩ, 2013г./, режисьор Деметриус Наваро, в ролите: Итън Бортник, Фатима Птачек, Джонатан Бенет и др.
22:20
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
22:35
Нощни птици
Нощни птици
Вечерно токшоу с водеща Искра Ангелова
23:35
Зелена улица
Зелена улица
игрален филм /копродукция, 2005г./, режисьори: Майкъл Еймет и Джон Дж. Хофман, в ролите: Тимъти Хътън, Колм Мийни, Алесандро Нивола и др.(12)
01:05
През коридорите на времето
През коридорите на времето
документална поредица/п/
01:50
Зелената линейка
Зелената линейка
/п/
02:40
Библиотеката
Библиотеката
/п/
03:50
Отблизо с Мира Добрева
Отблизо с Мира Добрева
/п/
04:50
Вяра и общество с Горан Благоев
Вяра и общество с Горан Благоев
/п/
05:50
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня
06:00
Денят започва
Денят започва
Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
09:15
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев
11:00
Здравето отблизо
Здравето отблизо
Здравно предаване с водещ Мария Андонова
11:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня/п/
12:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
13:00
Данъ Коловъ: Царят на кеча
Данъ Коловъ: Царят на кеча
тв филм /3 серия/
13:50
Шоуто на Канала
Шоуто на Канала
/п/
14:50
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
15:05
Сийбърт
Сийбърт
анимационен филм
15:30
Сид - дете на науката
Сид - дете на науката
анимационен филм
16:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
16:40
Малки истории
Малки истории
документален слот
16:55
Градчето "Сидер Коув"
Градчето "Сидер Коув"
тв филм /16 епизод/
17:45
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня/п/
17:55
Зелена светлина
Зелена светлина
18:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
18:40
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
19:45
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
Тип и Тап
20:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Капитан Петко Войвода
22:00
Играта
Играта
тв филм /5 епизод/
23:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
Зелена светлина
23:30
Господин Никой
Господин Никой
игрален филм /копродукция, 2009г./, режисьор Жако Ван Дормал, в ролите: Джаред Лето, Сара Поли, Даян Крюгер и др. (12)
02:05
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня/п/
02:15
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
/п/
03:55
Градчето "Сидер Коув"
Градчето "Сидер Коув"
тв филм /16 епизод/п/
04:40
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване/п/
05:50
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня
06:00
Денят започва
Денят започва
Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
09:15
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев
11:00
Здравето отблизо
Здравето отблизо
Здравно предаване с водещ Мария Андонова
11:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня/п/
12:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
13:00
Данъ Коловъ: Царят на кеча
Данъ Коловъ: Царят на кеча
тв филм /4, последна серия/
13:55
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Капитан Петко Войвода/п/
14:55
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
15:15
Сийбърт
Сийбърт
анимационен филм
15:30
Сид - дете на науката
Сид - дете на науката
анимационен филм
16:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
16:40
Малки истории
Малки истории
/п/
16:55
Градчето "Сидер Коув"
Градчето "Сидер Коув"
тв филм /17 епизод/
17:45
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня/п/
17:55
Зелена светлина
Зелена светлина
18:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
18:40
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
19:45
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
Тип и Тап
20:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
20:30
Гледайте "Спортист на годината" на живо по БНТ, БНТ HD и ONLINE
Спортист на годината 2017
пряко предаване
22:00
Играта
Играта
тв филм /6, последен епизод/
23:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
Зелена светлина
23:30
Екатерина Александрийска
Екатерина Александрийска
игрален филм /САЩ, 2014г./, режисьор Майкъл Редут, в ролите: Питър О'Тул, Никор Кенихарт, Едуард Фокс, Саманта Бекитсейл и др. (12)
01:20
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня/п/
01:30
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
/п/
03:10
Здравето отблизо
Здравето отблизо
/п/
03:50
Градчето "Сидер Коув"
Градчето "Сидер Коув"
тв филм /17 епизод/п/
04:40
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване/п/
05:50
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня
06:00
Денят започва
Денят започва
Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
09:15
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев
11:00
Здравето отблизо
Здравето отблизо
Здравно предаване с водещ Мария Андонова
11:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня/п/
12:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
13:00
Милион и две усмивки
Милион и две усмивки
/п/
14:00
Почти вълшебно приключение
Почти вълшебно приключение
двусериен детски филм /България, 1986г./, 1 серия, режисьор Илко Дундаков, в ролите: Марио Петров, Стефан Клисуров, Иван Балсамаджиев, Димитър Манчев и др.
14:55
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
15:10
Сийбърт
Сийбърт
анимационен филм
15:30
Сид - дете на науката
Сид - дете на науката
анимационен филм
16:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
Новини на турски език
16:25
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
16:40
Малки истории
Малки истории
документален слот
16:55
Градчето "Сидер Коув"
Градчето "Сидер Коув"
тв филм /18 епизод/
17:45
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня/п/
17:55
Зелена светлина
Зелена светлина
18:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
18:40
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
19:45
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
Тип и Тап
20:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Коледна сватба
Коледна сватба
игрален филм /САЩ, 2012г./, режисьор Фред Олен Рей, в ролите: Марла Соколоф, Крис Кармак, Катрин Хикс, Ванеса Евиган и др.
22:30
В кадър
В кадър
Координати Лхотце - Еверест: Дневникът на Атанас Скатов
23:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
Зелена светлина
23:30
Кларити
Кларити
игрален филм /САЩ, 2014г./, режисьор Пейв Рас, в ролите: Надин Веласкес, Дина Майър, Тони Денисън, Морис Компте и др.
01:15
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня/п/
01:25
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
/п/
03:05
Здравето отблизо
Здравето отблизо
/п/
03:55
Градчето "Сидер Коув"
Градчето "Сидер Коув"
тв филм /18 епизод/п/
04:40
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване/п/
05:50
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня
06:00
Денят започва
Денят започва
Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
09:15
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев
11:00
Здравето отблизо
Здравето отблизо
Здравно предаване с водещ Мария Андонова
11:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
12:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня/п/
12:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
13:00
Концерт на Софийски солисти
14:15
Почти вълшебно приключение
Почти вълшебно приключение
двусериен детски филм /2, последна серия/
15:15
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
15:30
Сид - дете на науката
Сид - дете на науката
анимационен филм
16:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
Новини на турски език
16:20
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
16:35
Малки истории
Малки истории
/п/
16:45
На всеки километър: Трите удивителни
На всеки километър: Трите удивителни /Стефан Данаилов на 75 години/
тв филм /България, 1969г./, режисьор Любомир Шарланджиев, в ролите: Стефан Данаилов, Григор Вачков, Петър Чернев, Георги Попов, Ани Спасова и др.
17:45
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня/п/
17:55
Зелена светлина
Зелена светлина
18:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
18:30
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
19:15
Спорт ТОТО
Спорт ТОТО
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
Жил и Жюли
20:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
20:40
Спортни новини
Спортни новини
20:50
Изобретението на Юго
Изобретението на Юго
игрален филм /САЩ, 2011г./, режисьор Мартин Скорсезе, в ролите: Бен Кингсли, Саша Барън Коен, Ейса Батърфийлд и др.
23:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
Зелена светлина
23:30
Искам някого, с когото да ям сирене
Искам някого, с когото да ям сирене
игрален филм /САЩ, 2006г./, режисьор Джеф Гарлин, в ролите: Джеф Гарлин, Бони Хънт, Сара Силвърман и др.
00:50
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
рецепта на деня/п/
01:00
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
/п/
02:40
Здравето отблизо
Здравето отблизо
/п/
03:30
Кларити
Кларити
игрален филм /п/
05:10
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване/п/
06:00
Денят започва
Денят започва
Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов
09:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
09:15
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев
11:00
Здравето отблизо
Здравето отблизо
Здравно предаване с водещ Мария Андонова
11:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
12:30
Най-хубавата коледна украса
Най-хубавата коледна украса
игрален филм /копродукция, 2010г./, режисьор Харви Фрост, в ролите: Даниел Стърн, Мат Фрюър, Алисън Хосак и др.
14:00
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
14:15
Светът на Япония: Моменти от Ишикава
Светът на Япония: Моменти от Ишикава
14:30
Дойче Веле: Шифт
Дойче веле: Шифт
14:40
Коледа
Коледа
тв филм /България, 2015г./, режисьор Борислав Колев, в ролите: Румен Трайков, Мариана Крумова, Станислава Николова и др.
15:00
Вяра и общество с Горан Благоев
Вяра и общество с Горан Благоев
/п/
16:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
Новини на турски език
16:25
Специализирано предаване за хора с увреден слух
Специализирано предаване за хора с увреден слух
16:40
Как се прави?
Как се прави?
документална поредица
17:25
Светът е 7
Светът е 7
Обзорно предаване за събитията от международната политика с водещи Евгения Атанасова-Тенева и Йоана Левиева-Сойър
17:55
Зелена светлина
Зелена светлина
18:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
18:40
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
19:45
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
Тип и Тап
20:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Панорама с Бойко Василев
Панорама с Бойко Василев
Обзорно политическо предаване
22:00
Легендата "Щурците"
документален филм /България, 2017г./, режисьор Станислав Терзиев
23:20
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
23:35
Живко Петров трио
Празници на изкуствата - Аполония 2017
00:35
Денят започва с култура
Денят започва с Култура
/п/
02:15
Здравето отблизо
Здравето отблизо
/п/
03:05
Най-хубавата коледна украса
Най-хубавата коледна украса
игрален филм /п/
04:30
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване/п/
05:40
Панорама с Бойко Василев
Панорама с Бойко Василев
/п/
06:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
07:00
Милион и две усмивки
Милион и две усмивки
Детско предаване
08:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
09:00
Плюс това
Плюс това
Публицистично предаване с водещи Милена Цветанска и Георги Милков
10:00
Библиотеката
Библиотеката
Предаване за литература и култура с водещи Георги Ангелов и Андрей Захариев
11:00
Отблизо с Мира Добрева
Отблизо с Мира Добрева
Развлекателно предаване
12:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
12:30
Бразди
Бразди
Предаване за земеделие
13:00
Иде нашенската музика
Иде нашенската музика
Предаване за фолклор с водещи Даниел Спасов и Милен Иванов
14:00
Малки истории
Малки истории
Предаване на социална тематика с водещ Ирен Леви
15:00
Мадагаскар
Мадагаскар
анимационен филм /САЩ, 2005г./
16:30
Лятото свършва през юни
филм за изкачените върхове от Боян Петров през 2017г.
17:00
Вяра и общество с Горан Благоев
Вяра и общество с Горан Благоев
Предаване за религия и култура
17:55
Животът е вкусен…с Ути Бъчваров
Животът е вкусен
кулинарно риалити с водещ Ути Бъчваров
18:55
Концерт на "Ил Диво" в Япония
20:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
20:30
Шоуто на Канала
Шоуто на Канала
развлекателно предаване
21:30
Концерт на Хилда Казасян с Биг Бенда на БНР
23:00
Моисей
Мойсей
двусериен игрален филм /копродукция, 1995г./, 1 част, режисьор Роджър Иънг, в ролите: Бен Кингсли, Франк Ланджела, Кристофър Лий, Анна Галиена и др.
00:35
Изобретението на Юго
Изобретението на Юго
игрален филм/п/
02:40
Легендата "Щурците"
документален филм /п/
04:15
Отблизо с Мира Добрева
Отблизо с Мира Добрева
/п/
05:15
Бразди
Бразди
/п/
05:45
Иде нашенската музика
Иде нашенската музика
/п/
06:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
07:00
Неделно евангелие
Неделно евангелие
07:10
Зелената линейка
Зелената линейка
Здравно риалити с водещ Ива Димитрова
08:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
09:00
Денят започва с Георги Любенов
Денят започва с Георги Любенов
Публицистично предаване
11:00
Отблизо с Мира Добрева
Отблизо с Мира Добрева
Развлекателно предаване
12:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
12:30
Дует "Ритон" - 40 години музика и любов
14:35
Международен цирков фестивал в Монте Карло
15:35
Коледа на улица "Честнът"
Коледа на улица "Честнът"
детски игрален филм /САЩ, 2006г./, режисьор Ан Уилър, в ролите: Кирстън Далтън, Робърт Молони, Гари Чалк и др.
17:00
Концерт на вокална формация "Светоглас"
Празници на изкуствата - Аполония 2017
17:55
Празнично богослужение за Бъдни вечер
пряко предаване от храм "Александър Невски"
19:15
Спорт ТОТО
Спорт ТОТО
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
Тип и Тап
20:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
20:30
Обръщение на Българския патриарх Неофит по повод Рождество Христово
20:35
50 години "Щурците"
концерт
23:00
Моисей
Мойсей
двусериен игрален филм /2, последна част/
00:35
Коледна сватба
Коледна сватба
игрален филм/п/
02:00
Искам някого, с когото да ям сирене
Искам някого, с когото да ям сирене
игрален филм/п/
03:20
Отблизо с Мира Добрева
Отблизо с Мира Добрева
/п/
04:20
Вяра и общество с Горан Благоев
Вяра и общество с Горан Благоев
/п/
05:15
Коледа на улица "Честнът"
Коледа на улица "Честнът"
детски игрален филм /п/

РЕКЛАМА

БНТ новини Още новини
Министрите Боил Банов и Лиляна Павлова показаха НДК след ремонта (СНИМКИ)

16:21

Министрите Боил Банов и Лиляна Павлова показаха НДК след ремонта (СНИМКИ)

Министрите Боил Банов и Лиляна Павлова показаха НДК след ремонта (СНИМКИ)
7-годишното момиче от Момчилград е починало от задушаване

16:08

7-годишното момиче от Момчилград е починало от задушаване

7-годишното момиче от Момчилград е починало от задушаване
Близо 97% от гласувалите в Генерал Тошево казаха "НЕ" на добива на природен газ(обобщение)

15:57

Близо 97% от гласувалите в Генерал Тошево казаха "НЕ" на добива на природен газ(обобщение)

Близо 97% от гласувалите в Генерал Тошево казаха "НЕ" на добива на природен газ(обобщение)

Филми в програмата днес
Градчето "Сидер Коув"

БНТ 1 | 18.12.2017 16:55

Градчето "Сидер Коув"

Градчето "Сидер Коув"
Съвременници: Хляб от бронз 00:26:11

БНТ 2 | 18.12.2017 21:45

Съвременници: Хляб от бронз

Съвременници: Хляб от бронз
Играта

БНТ 1 | 18.12.2017 22:00

Играта

Играта

Свалете програмите на БНТ

БНТ 1 Свали (Excel, 90 kb)
БНТ 2 Свали (Excel, 96.5 kb)
БНТ HD Свали (Excel, 125.5 kb)
BNT World Свали (Excel, 98 kb)

РЕКЛАМА

От новините Министрите Боил Банов и Лиляна Павлова показаха НДК след ремонта (СНИМКИ)