Бисквитки (cookies) в сайта на БНТ.

Сайтът на Българската национална телевизия използва cookies. Продължавайки да използвате сайта, Вие се съгласявате с използваните от нас бисквитки. Повече информация за бисквитките и как ги управляваме вижте в нашите общи условия.


06:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
информационна програма с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
08:30
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
08:45
Култура.БГ
Култура.БГ
културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Мартин Заимов
09:45
100% будни
100% будни
предаване за здравословен и съвеменен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А.Щерев
10:45
Спортисимо
Спортисимо
спортно-развлекателно предаване/п/
11:15
Дързост и красота
Дързост и красота
тв филм /4022 епизод/п/
11:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
12:30
Стани богат
Стани богат
тв игра/п/
13:30
Храна за душата
Бързо, лесно, вкусно: "Храна за душата"
/п/
14:00
Малки истории
Малки истории
предаване на социална тематика с водеща Ирен Леви
15:00
Специализирано предаване за хора с увреден слух
Предаване за хора с увреден слух
15:15
Обзор "Лига Европа"
Обзор "Лига Европа"
15:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
16:10
Новини на турски език
Новини на турски език
16:30
Дързост и красота
Дързост и красота
тв филм /4023 епизод/
17:00
Бързо, лесно, вкусно: "Вкусната България"
кулинарно предаване с водещи Елена Петрелийска и Николай Петров
17:25
Зелена светлина
Зелена светлина
17:30
Спортисимо
Спортисимо
спортно-развлекателно предаване
18:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
18:20
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
19:00
Стани богат
Стани богат
тв игра
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Панорама
Панорама с Бойко Василев
обзорно политическо предаване
22:00
Нощни птици
Нощни птици
вечерно токшоу с водеща Искра Ангелова
23:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
23:25
Зелена светлина
Зелена светлина
23:30
Концерт на джаз формация "PlaYIS"
Празници на изкуствата "Аполония 2018"
00:30
Лайла и Ийв
Лайла и Ийв
игрален филм /САЩ, 2015г./, режисьор Чарлс Стоун, в ролите: Виола Дейвис, Дженифър Лопес, Шей Уигам и др.(14)
02:05
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
03:05
100% будни
100% будни
предаване за здравословен лайфстайл/п/
04:05
Дойче Веле: Шифт
Дойче Веле: Шифт /п/
04:20
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване/п/
05:00
Панорама
Панорама с Бойко Василев
/п/
06:05
Пиксел Пинки
Пиксел Пинки
анимационен филм/п/
06:30
Стройковците
анимационен филм
06:55
Инуяша
Инуяша
анимационен филм/п/
07:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
08:00
Пътеки
Пътеки
седмично предаване с водеща Деница Атанасова-Гергова
08:30
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
09:00
Денят започва с Георги Любенов
Денят започва с Георги Любенов
публицистично предаване
11:00
ТУРИЗЪМ.бг
Туризъм.бг
публицистивно предаване
12:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
12:30
Бразди
Бразди
предаване за земеделие
13:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
предаване за фолклор
14:00
Вяра и общество с Горан Благоев
Вяра и общество с Горан Благоев
предаване за религия и култура
15:00
Гладиаторите на Рим
Гладиаторите на Рим
анимационен филм /Италия, 2012г./, режисьор Иджинои Страфи
16:30
Всяка стена е врата
Всяка стена е врата
документален филм /копродукция, 2017г./, режисьор Елица Георгиева
17:30
България от край до край
България от край до край 7
18:00
Извън играта
Извън играта
развлекателно предаване с водеща Люба Пашова
18:45
Киното срещу властта
Киното срещу властта
документален филм /България, 2017г./, режисьор Олег Ковачев
19:45
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
20:30
Спортни новини
Спортни новини
20:45
Теория на хаоса
Теория на хаоса
игрален филм /САЩ, 2008г./, режисьор Маркос Сиега, в ролите: Райън Рейнолдс, Емили Мортимър, Стюарт Таунсенд и др.
22:20
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
22:35
Мегре - нощта на кръстопътя
Студио "Х": Мегре - нощта на кръстопътя
игрален филм /Великобритания, 2017г./, режисьор Сара Хардинг, в ролите: Роуън Аткинсън, Бен Каплан, Катрин Кантър и др.
00:10
Сълзи от радост
Сълзи от радост
игрален филм /САЩ, 2009г./, режисьор Мичъл Лихтенщайн, в ролите: Деми Мур, Паркър Поузи, Елън Баркин и др. (12)
01:50
Планетата Земя 2
Планетата Земя 2: Джунгли
документален филм/п/
02:40
Лайла и Ийв
Лайла и Ийв
игрален филм /п/(14)
04:15
Дойче Веле: Шифт
Дойче Веле: Шифт /п/
04:30
Бразди
Бразди
/п/
05:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
/п/
06:00
Вяра и общество с Горан Благоев
Неделно евангелие
06:05
Пиксел Пинки
Пиксел Пинки
анимационен филм/п/
06:30
Стройковците
анимационен филм
06:55
Инуяша
Инуяша
анимационен филм/п/
07:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
08:00
Пътеки
Пътеки
седмично предаване с водеща Деница Атанасова-Гергова
08:30
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
09:00
Денят започва с Георги Любенов
Денят започва с Георги Любенов
публицистично предаване
11:00
Отблизо с Мира
Отблизо с Мира
развлекателно предаване
12:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
12:30
Улови момента
Улови момента с Милен Атанасов
предаване за иновации и нови технологии
13:00
Вярвам в гения на българския народ: проф. Иван Шишманов
Вярвам в гения на българския народ: проф. Иван Шишманов
документален филм /България, 2016г./, сценарист Татяна Пандурска, режисьор Бисерка Колевска
14:00
Библиотеката
Библиотеката
предаване за литература и култура с водещ Николай Колев
15:00
Борислав Пунчев за „Роялът”, 1978 година
Роялът /80г. от рождението на Борислав Пунчев - оператор, сценарист, режисьор/
игрален филм /България, 1978г./, режисьор Борислав Пунчев, в ролите: Георги Калоянчев, Иван Григоров, Георги Парцалев и др.
16:35
Скритият език на парите
Скритият език на парите
17:55
Фестивалът в Гластънбъри
18:00
TrendY
TrendY
младежко лайфстайл предаване
18:30
Спорт ТОТО
Спорт ТОТО
19:00
Шоуто на Греъм Нортън
Шоуто на Греъм Нортън
с участието на Сър Елтън Джон, Кери Мълиган, Стивън Фрай, Роби Уилямс, Пинк
19:45
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
20:30
Спортни новини
Спортни новини
20:45
Открито с Валя Ахчиева
Открито с Валя Ахчиева
предаване за журналистически разследвания
21:15
Ценен товар
Ценен товар
игрален филм /САЩ, 2016г./, режисьор Макс Адамс, в ролите: Брус Уилис, Клеър Форлани, Марк-Пол Госелар и др.(12)
22:50
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
23:05
Състезателката и затворникът
Състезателката и затворникът
игрален филм /копродукция, 2017г./, режисьор Микаел Р.Роскам, в ролите: Матиас Шьонертс, Адел Екзаркопулус и др.(14)
01:15
Теория на хаоса
Теория на хаоса
игрален филм /п/
02:45
Мегре - нощта на кръстопътя
Студио "Х": Мегре - нощта на кръстопътя
игрален филм /п/
04:15
Улови момента
Улови момента с Милен Атанасов
предаване за иновации и нови технологии/п/
04:45
Вяра и общество с Горан Благоев
Вяра и общество с Горан Благоев
/п/
05:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
06:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
информационна програма с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
08:30
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
08:45
Култура.БГ
Култура.БГ
културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Мартин Заимов
09:45
100% будни
100% будни
предаване за здравословен и съвеменен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А.Щерев
10:45
Спортисимо
Спортисимо
спортно-развлекателно предаване/п/
11:15
Дързост и красота
Дързост и красота
тв филм /4023 епизод/п/
11:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
12:30
Стани богат
Стани богат
тв игра/п/
13:30
Бързо, лесно, вкусно: "Вкусната България"
/п/
14:00
Малки истории
Малки истории
документален слот
14:10
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
14:25
Диноотряд "Кунг Фу"
анимационен филм
14:50
Космически кораб "Догстар" 2
анимационен филм
15:15
Гимназия "Черна дупка"
Гимназия "Черна дупка"
тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
Новини на турски език
16:30
Дързост и красота
Дързост и красота
тв филм /4024 епизод/
17:00
Храна за душата
Бързо, лесно, вкусно: "Храна за душата"
кулинарно предаване с водещи Елена Петрелийска и Николай Петров
17:25
Зелена светлина
Зелена светлина
17:30
Спортисимо
Спортисимо
спортно-развлекателно предаване
18:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
18:20
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
19:00
Стани богат
Стани богат
тв игра
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Модернизаторът Фердинанд
22:00
Под едно небе
Под едно небе
тв филм /6, последен епизод/ (12)
23:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
Зелена светлина
23:30
Брат за брата
Брат за брата
тв филм /21 епизод/(14)
00:20
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
01:20
100% будни
100% будни
/п/
02:20
Под едно небе
Под едно небе
тв филм /6, последен епизод/ (12)
03:15
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Модернизаторът Фердинанд/п/
04:20
Брат за брата
Брат за брата
тв филм /21 епизод/п/(14)
05:05
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване/п/
05:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
06:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
информационна програма с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
08:30
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
08:45
Култура.БГ
Култура.БГ
културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Мартин Заимов
09:45
100% будни
100% будни
предаване за здравословен и съвеменен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А.Щерев
10:45
Спортисимо
Спортисимо
спортно-развлекателно предаване/п/
11:15
Дързост и красота
Дързост и красота
тв филм /4024 епизод/п/
11:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
12:30
Стани богат
Стани богат
тв игра/п/
13:30
Храна за душата
Бързо, лесно, вкусно: "Храна за душата"
/п/
14:00
Малки истории
Малки истории
/п/
14:10
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
14:25
Диноотряд "Кунг Фу"
анимационен филм
14:50
Космически кораб "Догстар" 2
анимационен филм
15:15
Гимназия "Черна дупка"
Гимназия "Черна дупка"
тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
Новини на турски език
16:30
Дързост и красота
Дързост и красота
тв филм /4025 епизод/
17:00
Храна за душата
Бързо, лесно, вкусно: "Храна за душата"
кулинарно предаване с водещи Елена Петрелийска и Николай Петров
17:25
Зелена светлина
Зелена светлина
17:30
Спортисимо
Спортисимо
спортно-развлекателно предаване
18:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
18:20
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
19:00
Стани богат
Стани богат
тв игра
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Референдум
Референдум
дискусионно предаване с водеща Добрина Чешмеджиева
22:00
Дълбоката държава
Дълбоката държава
8-сериен тв филм /САЩ, 2018г./, 1 епизод, режисьор Саймън Максуел, в ролите: Марк Стронг, Джо Демпси, Карима МакАдамс и др. (12)
23:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
Зелена светлина
23:30
Брат за брата
Брат за брата
тв филм /22 епизод/(14)
00:20
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
01:20
100% будни
100% будни
/п/
02:20
Дълбоката държава
Дълбоката държава
тв филм /1 епизод/п/(12)
03:20
Малки истории
Малки истории
/п/
04:20
Брат за брата
Брат за брата
тв филм /22 епизод/п/(14)
05:05
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване/п/
05:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
06:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
информационна програма с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
08:30
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
08:45
Култура.БГ
Култура.БГ
културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Мартин Заимов
09:45
100% будни
100% будни
предаване за здравословен и съвеменен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А.Щерев
10:45
Спортисимо
Спортисимо
спортно-развлекателно предаване/п/
11:15
Дързост и красота
Дързост и красота
тв филм /4025 епизод/п/
11:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
12:30
Стани богат
Стани богат
тв игра/п/
13:30
Храна за душата
Бързо, лесно, вкусно: "Храна за душата"
/п/
14:00
Малки истории
Малки истории
документален слот
14:10
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
14:25
Диноотряд "Кунг Фу"
анимационен филм
14:50
Космически кораб "Догстар" 2
анимационен филм
15:15
Гимназия "Черна дупка"
Гимназия "Черна дупка"
тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
Новини на турски език
16:30
Дързост и красота
Дързост и красота
тв филм /4026 епизод/
17:00
Храна за душата
Бързо, лесно, вкусно: "Храна за душата"
кулинарно предаване с водещи Елена Петрелийска и Николай Петров
17:25
Зелена светлина
Зелена светлина
17:30
Спортисимо
Спортисимо
спортно-развлекателно предаване
18:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
18:20
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
19:00
Стани богат
Стани богат
тв игра
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Мария Терезия
Мария Терезия
тв филм /2 епизод, 1 част/ (12)
22:00
Дълбоката държава
Дълбоката държава
тв филм /2 епизод/ (12)
23:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
Зелена светлина
23:30
При щангистите
При щангистите
тв филм /9 епизод/
23:40
Брат за брата
Брат за брата
тв филм /23 епизод/(14)
00:30
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
01:30
100% будни
100% будни
/п/
02:30
Дълбоката държава
Дълбоката държава
тв филм /2 епизод/п/(12)
03:25
Мария Терезия
Мария Терезия
тв филм /2 епизод, 1 част/п/ (12)
04:20
Брат за брата
Брат за брата
тв филм /23 епизод/п/(14)
05:05
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване/п/
05:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
06:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
информационна програма с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
08:30
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
08:45
Култура.БГ
Култура.БГ
културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Мартин Заимов
09:45
100% будни
100% будни
предаване за здравословен и съвеменен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А.Щерев
10:45
Спортисимо
Спортисимо
спортно-развлекателно предаване/п/
11:15
Дързост и красота
Дързост и красота
тв филм /4026 епизод/п/
11:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
12:30
Стани богат
Стани богат
тв игра/п/
13:30
Храна за душата
Бързо, лесно, вкусно: "Храна за душата"
/п/
14:00
Малки истории
Малки истории
/п/
14:10
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
14:25
Диноотряд "Кунг Фу"
анимационен филм
14:50
Космически кораб "Догстар" 2
анимационен филм
15:15
Гимназия "Черна дупка"
Гимназия "Черна дупка"
тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
Новини на турски език
16:30
Дързост и красота
Дързост и красота
тв филм /4027 епизод/
17:00
Храна за душата
Бързо, лесно, вкусно: "Храна за душата"
кулинарно предаване с водещи Елена Петрелийска и Николай Петров
17:25
Зелена светлина
Зелена светлина
17:30
Спортисимо
Спортисимо
спортно-развлекателно предаване
18:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
18:15
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
18:30
Спорт ТОТО
Спорт ТОТО
19:00
Стани богат
Стани богат
тв игра
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Сега и завинаги
Сега и завинаги
игрален филм /САЩ, 1994г./, режисьор Роджър Доналдсън, в ролите: Алек Болдуин, Ким Бейсингър, Майкъл Мадсен, Джеймс Удс и др.
23:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
23:15
Кмет на годината 2018
церемония по връчване на наградата
00:45
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
01:45
100% будни
100% будни
/п/
02:45
Извън играта
Извън играта
/п/
03:40
Сега и завинаги
Сега и завинаги
игрален филм
05:30
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване/п/
05:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
06:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
информационна програма с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
08:30
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
08:45
Култура.БГ
Култура.БГ
културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Мартин Заимов
09:45
100% будни
100% будни
предаване за здравословен и съвеменен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А.Щерев
10:45
Спортисимо
Спортисимо
спортно-развлекателно предаване/п/
11:15
Дързост и красота
Дързост и красота
тв филм /4027 епизод/п/
11:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
12:30
Стани богат
Стани богат
тв игра/п/
13:30
Храна за душата
Бързо, лесно, вкусно: "Храна за душата"
/п/
14:00
Малки истории
Малки истории
предаване на социална тематика с водеща Ирен Леви
15:00
Специализирано предаване за хора с увреден слух
Предаване за хора с увреден слух
15:15
Космически кораб "Догстар" 2
анимационен филм
15:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
Новини на турски език
16:30
Дързост и красота
Дързост и красота
тв филм /4028 епизод/
17:00
Бързо, лесно, вкусно: "Вкусната България"
кулинарно риалити с водещ Ути Бъчваров
17:25
Зелена светлина
Зелена светлина
17:30
Спортисимо
Спортисимо
спортно-развлекателно предаване
18:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
18:20
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
19:00
Стани богат
Стани богат
тв игра
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Студио "Футбол"
коментарно предаване
21:45
Футбол: Кипър - България, среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
пряко предаване от Никозия /Кипър/
23:35
Студио "Футбол"
коментарно предаване
00:10
Обзор "Лига на нациите"
00:40
Черен полумесец
Черен полумесец
игрален филм /САЩ, 2008г./, режисьор Адам Петрофски, в ролите: Уилям Атъртън, Гил Белоус, Брент Брискоу и др. (14)
02:20
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
03:20
100% будни
100% будни
/п/
04:25
Туристически маршрути
Туристически маршрути /п/
04:50
Днес и утре
Днес и утре /п/
05:15
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване/п/
06:05
Пиксел Пинки
Пиксел Пинки
анимационен филм/п/
06:30
Стройковци
анимационен филм
06:55
Инуяша
Инуяша
анимационен филм/п/
07:20
Сийбърт
Сийбърт
анимационен филм/п/
07:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
08:00
Пътеки
Пътеки
седмично предаване с водеща Деница Атанасова-Гергова
08:30
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
09:00
Денят започва с Георги Любенов
Денят започва с Георги Любенов
публицистично предаване
11:00
ТУРИЗЪМ.бг
Туризъм.бг
публицистично предаване
12:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
12:30
Бразди
Бразди
предаване за земеделие
13:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
предаване за фолклор
14:00
Вяра и общество с Горан Благоев
Вяра и общество с Горан Благоев
предаване за религия и култура
15:00
Том Сойер и Хъкълбери Фин
Том Сойер и Хъкълбери Фин
детски игрален филм /САЩ, 2013г./, режисьор Джо Кастнър, в ролите: Джоел Кортни, Джейк Ти Остин, Катрин Макнамара, Вал Килмър и др.
16:30
Частните музеи в Чехия: Музей на дрезините
документален филм
16:40
Шоуто на Греъм Нортън
Шоуто на Греъм Нортън
с участието на Сър Елтън Джон, Кери Мълиган, Стивън Фрай, Роби Уилямс, Пинк/п/
17:30
България от край до край
България от край до край 7
18:00
Извън играта
Извън играта
развлекателно предаване с водеща Люба Пашова
18:45
Планетата Земя 2
Планетата Земя 2: Пустини
документален филм
19:45
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
20:30
Спортни новини
Спортни новини
20:45
Екатерина Александрийска
Екатерина Александрийска
игрален филм /САЩ, 2014г./, режисьор Майкъл Редуд, в ролите: Питър О'Тул, Никор Кенихарт, Едуард Фокс, Саманта Бекитсейл и др. (12)
22:35
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
22:50
Мегре в Монмартър
Студио "Х": Мегре в Монмартър
игрален филм /Великобритания, 2017г./, режисьор Тадиъс О'Съливан, в ролите: Роуън Аткинсън, Никола Слоун, Себастиан Де Соуса, Саймън Грегър и др. (14)
00:20
Шерибейби
Шерибейби
игрален филм /САЩ, 2006г./, режисьор Лори Колиър, в ролите: Маги Джиленхол, Брад Уилям Хенке, Сам Ботъмс и др. (12)
01:55
Планетата Земя 2
Планетата Земя 2: Пустини
документален филм/п/
02:55
Черен полумесец
Черен полумесец
игрален филм /п/ (14)
04:30
Бразди
Бразди
/п/
05:00
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов
/п/
06:00
Вяра и общество с Горан Благоев
Неделно евангелие
06:05
Пиксел Пинки
Пиксел Пинки
анимационен филм/п/
06:30
Стройковци
анимационен филм
06:55
Инуяша
Инуяша
анимационен филм/п/
07:20
Сийбърт
Сийбърт
анимационен филм/п/
07:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
08:00
Пътеки
Пътеки
седмично предаване с водеща Деница Атанасова-Гергова
08:30
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
09:00
Денят започва с Георги Любенов
Денят започва с Георги Любенов
публицистично предаване
11:00
Отблизо с Мира
Отблизо с Мира
развлекателно предаване
12:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
12:30
Улови момента
Улови момента с Милен Атанасов
предаване за иновации и нови технологии
13:00
Софийските адвокати: 120 години заедно
Софийските адвокати: 120 години заедно
документален филм /България, 2017г./, режисьор Мария Мусорлиева
13:40
Скритият език на парите
Скритият език на парите: Първите монети на кралете от Севера
документален филм
14:00
Библиотеката
Библиотеката
предаване за литература и култура с водещ Николай Колев
15:00
Отвъд морето
Отвъд морето
игрален филм /копродукция, 2004г./, режисьор Кевин Спейси, в ролите: Кевин Спейси, Кейт Ботсуърт, Джон Гудман и др.
16:55
Частните музеи в Чехия: Музей на старите превозни средства
документален филм
17:10
Франк Синатра: Мъжът и неговата музика
концерт
18:00
TrendY
TrendY
младежко лайфстайл предаване
18:30
Спорт ТОТО
Спорт ТОТО
19:00
Шоуто на Греъм Нортън
Шоуто на Греъм Нортън
с участието на Дуейн Джонсън Скалата, Джак Блек, Кевин Харт, Ребъл Уилсън, Доун Френч
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
20:30
Спортни новини
Спортни новини
20:45
В кадър
В кадър
От Ото с любов
21:15
Послания от мрака
Послания от мрака
игрален филм /САЩ, 2002г./, режисьор Марк Пелингнън, в ролите: Ричард Гиър, Лора Лини, Дебра Месинг, Уил Патън и др.
23:15
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
23:30
Роден
Роден
игрален филм /копродукция, 2017г./, режисьор Жак Доайон, в ролите: Венсан Линдон, Изия Ижлен, Северин Канеел и др. (12)
01:30
Студио "Х": Мегре в Монмартър
игрален филм /п/ (14)
03:00
Екатерина Александрийска
Екатерина Александрийска
игрален филм /п/ (12)
04:45
Вяра и общество с Горан Благоев
Вяра и общество с Горан Благоев
/п/
05:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
06:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
информационна програма с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
08:30
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
08:45
Култура.БГ
Култура.БГ
културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Мартин Заимов
09:45
100% будни
100% будни
предаване за здравословен и съвеменен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А.Щерев
10:45
Спортисимо
Спортисимо
спортно-развлекателно предаване/п/
11:15
Дързост и красота
Дързост и красота
тв филм /4028 епизод/п/
11:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
12:30
Стани богат
Стани богат
тв игра/п/
13:30
Бързо, лесно, вкусно: "Вкусната България"
/п/
14:00
Малки истории
Малки истории
документален слот
14:10
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
14:25
Диноотряд "Кунг Фу"
анимационен филм
14:50
Космически кораб "Догстар" 2
анимационен филм
15:15
Бакстър
Бакстър 13-сериен тв филм /Канада, 2010г./
15:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
Новини на турски език
16:30
Дързост и красота
Дързост и красота
тв филм /4029 епизод/
17:00
Храна за душата
Бързо, лесно, вкусно: "Храна за душата"
кулинарно предаване с водещи Елена Петрелийска и Николай Петров
17:25
Зелена светлина
Зелена светлина
17:30
Спортисимо
Спортисимо
спортно-развлекателно предаване
18:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
18:20
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
19:00
Стани богат
Стани богат
тв игра
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Студио "Футбол"
21:45
Футбол: България - Словения, среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
пряко предаване от стадион "Васил Левски"
23:35
Студио "Футбол"
00:10
Обзор "Лига на нациите"
00:40
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
01:40
100% будни
100% будни
/п/
02:40
Послания от мрака
Послания от мрака
игрален филм /п/
04:40
Днес и утре
Днес и утре /п/
05:05
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване/п/
05:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
06:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
информационна програма с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
08:30
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
08:45
Култура.БГ
Култура.БГ
културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Мартин Заимов
09:45
100% будни
100% будни
предаване за здравословен и съвеменен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А.Щерев
10:45
Спортисимо
Спортисимо
спортно-развлекателно предаване/п/
11:15
Дързост и красота
Дързост и красота
тв филм /4029 епизод/п/
11:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
12:30
Стани богат
Стани богат
тв игра/п/
13:30
Храна за душата
Бързо, лесно, вкусно: "Храна за душата"
/п/
14:00
Малки истории
Малки истории
/п/
14:10
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
14:25
Диноотряд "Кунг Фу"
анимационен филм
14:50
Космически кораб "Догстар" 2
анимационен филм
15:15
Бакстър
Бакстър
тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
Новини на турски език
16:30
Дързост и красота
Дързост и красота
тв филм /4030 епизод/
17:00
Храна за душата
Бързо, лесно, вкусно: "Храна за душата"
кулинарно предаване с водещи Елена Петрелийска и Николай Петров
17:25
Зелена светлина
Зелена светлина
17:30
Спортисимо
Спортисимо
спортно-развлекателно предаване
18:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
18:20
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
19:00
Стани богат
Стани богат
тв игра
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Референдум
Референдум
дискусионно предаване с водеща Добрина Чешмеджиева
22:00
Дълбоката държава
Дълбоката държава
тв филм /3 епизод/(14)
23:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
Зелена светлина
23:30
Брат за брата
Брат за брата
тв филм /24, последен епизод/(14)
00:20
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
01:20
100% будни
100% будни
/п/
02:20
Дълбоката държава
Дълбоката държава
тв филм /3 епизод/п/(14)
03:20
Малки истории
Малки истории
/п/
04:20
Брат за брата
Брат за брата
тв филм /24, последен епизод/п/(14)
05:05
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване/п/
05:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
06:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
информационна програма с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
08:30
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
08:45
Култура.БГ
Култура.БГ
културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Мартин Заимов
09:45
100% будни
100% будни
предаване за здравословен и съвеменен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А.Щерев
10:45
Спортисимо
Спортисимо
спортно-развлекателно предаване/п/
11:15
Дързост и красота
Дързост и красота
тв филм /4030 епизод/п/
11:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
12:30
Стани богат
Стани богат
тв игра/п/
13:30
Храна за душата
Бързо, лесно, вкусно: "Храна за душата"
/п/
14:00
Малки истории
Малки истории
документален слот
14:10
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
14:25
Диноотряд "Кунг Фу"
анимационен филм
14:50
Космически кораб "Догстар" 2
анимационен филм
15:15
Бакстър
Бакстър
тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
Новини на турски език
16:30
Дързост и красота
Дързост и красота
тв филм /4031 епизод/
17:00
Храна за душата
Бързо, лесно, вкусно: "Храна за душата"
кулинарно предаване с водещи Елена Петрелийска и Николай Петров
17:25
Зелена светлина
Зелена светлина
17:30
Спортисимо
Спортисимо
спортно-развлекателно предаване
18:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
18:20
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
19:00
Стани богат
Стани богат
тв игра
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Мария Терезия
Мария Терезия
тв филм /2, последен епизод, 2 част/(12)
22:00
Дълбоката държава
Дълбоката държава
тв филм /4 епизод/(14)
23:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
Зелена светлина
23:30
При щангистите
При щангистите
тв филм /10, последен епизод/
23:40
Викингите 3
Викингите 3
10-сериен тв филм /копродукция, 2015г./, 1 епизод, режисьор Кен Джироти, в ролите: Травис Фимел, Катрин Уиник, Клайв Стандън и др.(16)
00:30
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
01:30
100% будни
100% будни
/п/
02:30
Дълбоката държава
Дълбоката държава
тв филм /4 епизод/п/(14)
03:25
Мария Терезия
Мария Терезия
тв филм /2, последен епизод, 2 част/п/(12)
04:20
Викингите 3
Викингите 3
тв филм /1 епизод/п/(16)
05:05
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване/п/
05:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
06:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
информационна програма с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
08:30
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
08:45
Култура.БГ
Култура.БГ
културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Мартин Заимов
09:45
100% будни
100% будни
предаване за здравословен и съвеменен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А.Щерев
10:45
Спортисимо
Спортисимо
спортно-развлекателно предаване/п/
11:15
Дързост и красота
Дързост и красота
тв филм /4031 епизод/п/
11:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
12:30
Стани богат
Стани богат
тв игра/п/
13:30
Храна за душата
Бързо, лесно, вкусно: "Храна за душата"
/п/
14:00
Малки истории
Малки истории
/п/
14:10
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
14:25
Диноотряд "Кунг Фу"
анимационен филм
14:50
Космически кораб "Догстар" 2
анимационен филм
15:15
Бакстър
Бакстър
тв филм
15:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
Новини на турски език
16:30
Дързост и красота
Дързост и красота
тв филм /4032 епизод/
17:00
Храна за душата
Бързо, лесно, вкусно: "Храна за душата"
кулинарно предаване с водещи Елена Петрелийска и Николай Петров
17:25
Зелена светлина
Зелена светлина
17:30
Спортисимо
Спортисимо
спортно-развлекателно предаване
18:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
18:15
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
18:30
Спорт ТОТО
Спорт ТОТО
19:00
Стани богат
Стани богат
тв игра
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Изповедите
игрален филм /копродукция, 2016г./, режисьор Роберто Андо, в ролите: Тони Сервило, Даниел Отьой, Кони Нилсен и др.(12)
23:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
Зелена светлина
23:30
Вечната музика
Вечната музика
предаване за класическа и джаз музика с водещ Марио Николов
00:00
TrendY
TrendY
младежко лайфстайл предаване/п/
00:30
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
01:30
100% будни
100% будни
/п/
02:30
Роден
Роден
игрален филм /п/ (12)
04:30
Отблизо с Мира
Отблизо с Мира
/п/
05:30
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване/п/
05:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
06:00
Сутрешен блок
Сутрешен блок
информационна програма с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
08:30
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
08:45
Култура.БГ
Култура.БГ
културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Мартин Заимов
09:45
100% будни
100% будни
предаване за здравословен и съвеменен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А.Щерев
10:45
Спортисимо
Спортисимо
спортно-развлекателно предаване/п/
11:15
Дързост и красота
Дързост и красота
тв филм /4032 епизод/п/
11:40
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
12:00
По света и у нас
Информационната емисия
12:30
Стани богат
Стани богат
тв игра/п/
13:30
Храна за душата
Бързо, лесно, вкусно: "Храна за душата"
/п/
14:00
Малки истории
Малки истории
предаване на социална тематика с водеща Ирен Леви
15:00
Специализирано предаване за хора с увреден слух
Предаване за хора с увреден слух
15:15
Бакстър
Бакстър
тв филм
15:45
Телепазарен прозорец
Телепазарен прозорец
16:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
16:10
Новини на турски език
Новини на турски език
16:30
Дързост и красота
Дързост и красота
тв филм /4033 епизод/
17:00
Бързо, лесно, вкусно: "Вкусната България"
кулинарно риалити с водещ Ути Бъчваров
17:25
Зелена светлина
Зелена светлина
17:30
Спортисимо
Спортисимо
спортно-развлекателно предаване
18:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
18:20
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване
19:00
Стани богат
Стани богат
тв игра
19:50
Лека нощ, деца!
Лека нощ, деца!
20:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Панорама
Панорама с Бойко Василев
обзорно политическо предаване
22:00
Нощни птици
Нощни птици
вечерно токшоу с водеща Искра Ангелова
23:00
По света и у нас
По света и у нас
Информационна емисия
23:25
Зелена светлина
Зелена светлина
23:30
Концерт на Габриела Георгиева /сопрано/ и Григор Паликаров /пиано/
Празници на изкуствата "Аполония 2018"
00:30
Електра Лукс
Електра Лукс
игрален филм /САЩ, 2010г./, режисьор Себастиан Гутиереш, в ролите: Карла Гуджино, Джоузеф Гордън-Левит, Ерман Оспина и др.(14)
02:10
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
03:10
100% будни
100% будни
/п/
04:20
Още от деня
Още от деня
коментарно предаване/п/
05:00
Панорама
Панорама с Бойко Василев
/п/

РЕКЛАМА

БНТ новини Още новини
Търсят ли САЩ начини да се отърват от Фетхуллах  Гюлен?

10:17

Търсят ли САЩ начини да се отърват от Фетхуллах Гюлен?

Търсят ли САЩ начини да се отърват от Фетхуллах Гюлен?
Намушкан във влак мъж почина на път болницата

09:56

Намушкан във влак мъж почина на път болницата

Намушкан във влак мъж почина на път болницата
Американски сенатори с проектозакон след случая "Хашоги"

09:45

Американски сенатори с проектозакон след случая "Хашоги"

Американски сенатори с проектозакон след случая "Хашоги"

Филми в програмата днес
Семеен бизнес

БНТ 2 | 16.11.2018 16:00

Семеен бизнес

Семеен бизнес
При щангистите 00:00:15

БНТ 1 | 16.11.2018 16:20

При щангистите

При щангистите
Дързост и красота 00:00:18

БНТ 1 | 16.11.2018 16:30

Дързост и красота

Дързост и красота

Свалете програмите на БНТ за тази седмица

БНТ 1 Свали (Excel, 122 kb)
БНТ 2 Свали (Excel, 139 kb)
БНТ 3 Свали (Excel, 78 kb)
BNT 4 Свали (Excel, 80 kb)

Свалете програмите на БНТ за следващата седмица

БНТ 1 Свали (Excel, 122.5 kb)
БНТ 2 Свали (Excel, 138 kb)
БНТ 3 Свали (Excel, 77 kb)
BNT 4 Свали (Excel, 81.5 kb)

РЕКЛАМА

От новините Намушкан във влак мъж почина на път болницата